Nezmeškajte príležitosť a choďte s dobou, buďte trendy aj na pláži! Móda sa neustále vyvíja a každý rok je „in“ niečo iné. Pozrite si tipy a trendy na plavky na toto leto a zažiarte.

 

  • Spodná časť bikín s vysokým pásom

 

Vysoké pásy s kombináciou s čipkami alebo šnurovaním určite dávajú zmysel a boli tu už niekoľko sezón. Je to niečo skutočne zaujímavé a v roku 2017 aj trendy. Tieto dvojdielne plavky ponúkajú klasickejší efekt pre sexy postavu aj pre zrelšie dámy. Najatraktívnejšie na nich je, že dvojdielna súprava ukrýva bruško a aj napriek tomu pôsobí sexy. Doprajte si plavky s vysokým pásom.

 

  • Zvieracie vzory

 

Milujeme zvieracie vzory a obzvlášť tie veľké mačacie. A milujeme aj plavky. Čo sa stane, keď zmiešate dve milované veci dokopy? Dlhé rukávy, zipsy, ktoré ukazujú prsia v štýle Pamela Anderson a biele leopardie vzory, to je to, čo sa stane trendom tohto leta. Nie je to síce taký veľký trend, ako sa očakávalo, ale určite sa budú nosiť dostatočne často na to, aby zaručili svoju vlastnú kategóriu.

 

  • Nahý vo farbe

 

Ak radi ukazujete svoje telo, ale súčasne nechcete byť celkom nahá, zvoľte „nahú farbu“ – slabo ružová alebo hnedá farba bikín bude trendy aj toto leto. Dajte sa na šnúrové, jednodielne bikiny alebo hlboké výstrihy v tvare písmena V.

 

  • Plavky s vystrihnutými strany

 

plavky s vystrihnutymi bokmi
plavky s vystrihnutymi bokmi

Pohľad, ktorý sme si užili na pristávacích dráhach na jar roku 2017, vo všeobecnosti zahŕňal výrezy a to na dvoch stranách. V lete 2017 budú trendy plavky s vystrihnutými bokmi. Zdôrazňujú pás a tónovanú postavu na ktorej sa objavujú kusy oblečenie iba na jednej strane.

 

  • Crop Top plavky

 

Crop Topy sú trendy asi už od roku 2015 a stále nemiznú! Tento krát sa s nimi stretneme v plavkách. Tieto plavky zakrývajú celú vrchnú časť tela od pŕs až do polovice bruška. Sú doplnené krásnym spodkom so šnúrami alebo bez, v atraktívnych farbách. Tento rok s nimi zabodujete jednoznačne vždy!
Dvojdielne či „celé“ jednodielne plavky? Výber je len na vás. Na trhu je nespočetné množstvo druhov a trendov, tak sa nebojte objavovať a skúšať!

Široký výber plaviek na leto 2017 nájdete tu.