Leto je už na dosah a teplé počasie nám dáva pokyn pripraviť si svoj šatník na toto ročné obdobie. Ak chcete byť in a trendy aj toto leto, určite sa inšpirujte.

Crop top

Crop topy majú svoje čestné miesto v rebríčku módnych trendov  na leto. Tento rok to nebude inak a tak si môžete doplniť svoju zbierku. Do obchodov vždy prichádzajú nové štýly aj strihy týchto skvelých ,,polotričiek“. Sú skvelou voľbou a vyzerajú naozaj sexy. Vytvarujú postavu a určite vám dodajú ten správny šmrnc.

Športová elegancia

Obliecť si sukňu a k tomu obuť biele dámske tenisky? Takéto niečo už dávno nie je novinkou. Aj takéto športové kombinácie môžu vyzerať príťažlivo a elegantne. Dokonca môžete zvoliť golfový či tenisový štýl a k tomu doladiť celý outfit. Buďte originálna a dajte priestor komfortu a štýlu.

Výrazné doplnky

Červené lodičky, zelená šatka či ružová kabelka? Takéto kúsky váš outfit dokonale doladia aj oživia. Farby sú in a teraz v podobe menších výrazných kúskov, ktoré si určite obľúbite aj vy.

Zelená je in

Toto leto si určite dajte záležať aspoň na tom aby ste si zaobstarali zopár kúskov khaki či typickej ,,vojenskej“ zelenej farby. S takýmito farbami budete zaručene vytŕčať z davu. Stačí napríklad skombinovať pekné bikini s tými správnymi doplnkami a máte hotový skvelý outfit-oblečenie na pláž. Nohavice či blúzky, obe sú dobrou voľbou ako okoreniť váš šatník zelenou farbou leta.

Ak ste aj vy žena, ktorá má štýl tak neváhajte a inšpirujte sa našimi módnymi tipmi na rok 2017, s ktorými jednoznačne zažiarite. Toto leto bude váš komfort bod číslo jeden a žena, ktorá sa cíti dobre je vraj oveľa viac príťažlivá. Tak čo vy nato?

Dámske tenisky na leto nájdete tu.