Každá žena pozná ten pocit, keď zo skrine vyberie oblečenie, ktoré si chce dať a je pokrčené, no na žehlenie nemá čas, alebo keď je jej blúzka neposlušná a podobné každodenné “nepríjemnosti”.

K takýmto problémom, ale aj iným vám dáme užitočné rady v nasledujúcom článku o móde. Určené pre každú dámu, ktorá si chce zjednodušiť život.

Pokrčené šaty
Žehlička na vlasy nemusí slúžiť iba na vlasy. Pokojne si s ňou môžete aj vyžehliť oblečenie. Je to rýchle a praktické. Najmä preto, že nepotrebujete žiadnu žehliacu dosku, či nalievať vodu do žehličky. Skúste nabudúce tento rýchly trik na pokrčené oblečenie.

Neposlušné blúzky
Aj vy máte takú doma. Sú to tie neposlušné blúzky, ktoré jednoducho za žiadnu cenu nechcú držať na mieste a aj tak sa vám otvoria v priestore medzi gombíkmi na hrudi. Nevyzerá to príliš elegantne, ale naopak veľmi vyzývavo a neupravene. Na takýto problém je tu obojstranná lepiaca páska. Nalepte ju zo spodnej časti kde sú gombíky a zlepte dokopy. Všetko bude tak ako má a nikto si nevšimne, že ste použili nejakú lepiacu pásku.

Veľké/malé nohavice
Už sa viac nemusíte zdržiavať v obchode so skúšaním nohavíc. Stačí si jednoducho vybrať, aký strih chcete mať dole na členku a už len nájsť vašu veľkosť. Či je tá veľkosť však naozaj správna zistíte priložením nohavíc ku krku, tak ako je na obrázku. Ak sa konce dotýkajú, je to presne vaša veľkosť. No dávajte pozor. Ak prechádzajú cez seba, ste pri zlom čísle, konkrétne príliš veľkom. Ak sa naopak konce nedotknú za žiadnu cenu, znamená to, že sú príliš malé.

trik-cop

Nízke ženy
Ďalší skvelý trik sa týka nižších žien alebo žien z dlhý trupom. Predĺžiť svoju postavu, či len nohy nie je žiadna veda. Nabudúce si pri nákupoch zvoľte nohavice s vysokým pásom. Tak opticky predĺžite vašu postavu. Ešte je tu aj druhá možnosť a to sú vysoké opätky. Vysoké opätky a vysoký pás a aj vy zažijete pocit vysokej postavy a dlhých nôh.

Zips
Vaše obľúbené nohavice, no zips na nich sa už časom trochu opotreboval a začal vytŕčať alebo sa rozopína? Nevadí. Jediné čo treba spraviť je zobrať kovový krúžok z kľúčov a pripevniť ho o gombík na nohaviciach z vnútornej strany. Potom už len zapnúť a gu alá, zips nebude vytŕčať  ani sa otvárať nikdy viac.

Dúfame, že vám triky budú užitočné a že si na ne spomeniete, ak by ste sa náhodou dostali do takýchto problémov.