damske-leginy-nikeLegíny sú vo svete módy už naozaj dlho. Najskôr sa objavili vo fitness centrách, neskôr aj na spoločenských udalostiach a pre niektoré ženy sa stali základným outfitom ich šatníku. Legíny sú kombináciou pohodlného, ale aj elegantného oblečenia, ktoré pri správnom zladení s inými kúskami môže vyzerať naozaj veľmi štýlovo. Mnohé si ich obľúbili najmä preto, že dokážu zakryť malé  nedostatky postavy. Ale pozor! Nemusí to tak byť vždy. Ukážeme vám na čo všetko si pri legínach treba dať pozor:

Spodná bielizeň

Výber spodnej bielizni je najdôležitejšou častou pri nosení legín. Základom je, aby bola bielizeň neviditeľná. Preto zvoľte bezšvové nohavičky a vyhnite sa typu tanga alebo rôznym vzorovaným kúskom spodnej bielizne.

Materiál

Ďalšia vec na ktorú sa treba sústrediť je materiál. Pri kúpe legín sa naozaj pozerajte po tých kvalitných materiáloch, ktoré nepresvitajú. Inak by ste mohli pôsobiť vulgárne a to asi naozaj nechceme.

Článok pokračuje nižšie

Krátke strihy

Pri voľbe tričiek kratšieho strihu, teda po bedrá buďte obzvlášť opatrné. Možno si myslíte, že s krátkym tričkom a obtiahnutými legínami budete vyzerať sexy, no nie je tomu vždy tak. V takejto situácii voľte skôr tmavšie farby legín a vyvarujte sa svetlým a priesvitným farbám ako je biela, béžová či staroružová. Pri tričkách, ktoré vám teda nezahalia zadoček skúste zvoliť sestru legín- jegginsy. Lepšie nahradia nohavice a sú z trochu hrubšieho materiálu.

Ako teda správne nosiť legíny?

Najlepšie sa hodia k dlhším svetrom alebo tunikám. Môžete voliť aj dlhšie tričká s voľnejším strihom. Dávajte si pozor na zladenie farieb. Pri prekombinovaný by ste mohli pôsobiť nezladene a neupravene. Keď si teda vyberiete vzorované tričko zvoľte k nemu jednofarebné legíny a pri jednofarebnom alebo neutrálnom tričku sa môžete pri výbere legín naozaj vyhrať. Kvietkované, mozaikové alebo batikované, na výber je nespočetné množstvo a je len na vás aké si vyberiete.

A keď už bude chladnejšie a silonky k sukni neprídu k úvahe legíny sú tou správnou voľbou. Nebudete sa v nich cítiť tak odhalená a nemusíte sa viac báť že sa vám spraví ,,očko“.

V  legínach môže vyzerať krásne a neodolateľne naozaj každá žena. Záleží to od toho, koľko času venujete ich výberu.
Dámske oblečenie nájdete tu.